Hotline
0539 761 52 32

Hakkımızda

Hakkımızda

BursaBeton kesimasfalt kesimmini kepçe kiralamabobcat kiralamakanal kazı işleri, çevre düzenlemehafriyat işleribina yıkım bina içi yıkım duvar yıkım her türlü inşaat işlerinde Nuya İnşaat Güvencesiyle 05397615232 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bursa Karot Beton Kesme Firmaları Bursa bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte insan gücüne dayalı iş gücünün de değişip geliştiğini görmekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insana dayalı iş gücü yavaş yavaş azalırken farklı iş kolları da ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi olan Karot Beton Kesme Firmaları Bursa’da bu yeni iş kolunun finansmanları ve yürütücüleri konumundadırlar.

Karot kelimesi, karot makinesi ile betondan silindir şeklinde çıkartılan parçaya, havuç misali karot denilmesinden gelmektedir. Bu işi yapan makineye karot makinesi, operatörlere karotçu denilmektedir. Karot ismi zamanla betonda yapısal değişiklikler yaparak Karot Firmaları ya da Beton Kesme Firmaları Bursa’da gelişmiş bir sektör halini almıştır.

Silindir şeklinde betonun delinmesi, beraberinde beton binalarda ihtiyaç duyulan beton delme ve beton kesme gibi işlerinde yapılmasına olanak sağlamıştır. Hiçbir şekilde darbe vermeden, demir donatılı ve donatısız zeminde, 45º& 90º lik açılarla delim yapabilme, Q20 çap & Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Sonuç itibariyle karot kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, beton kesme makinaları ve uygulamaları akla gelmektedir.

BETON KESME FİRMALARI

Bursa Beton Kesme Firmaları

Beton Kesme firmaları Bursa’da çoğalmasıyla beraber karot beton delme ve beton kesme işlemleri de daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara yapılmaya başlanmıştır.

Beton kesme ve delme, yapı güçlendirme ve yıkım uygulamalarında Beton Kesme Firmaları Bursa’da öncülük etmiş olan firmamız BURSA KAROT, tüm bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlara sunmaya her zaman hazırdır. Bursa Karot, uzman personel kadrosu ve geniş ekipman yelpazesi ile tüm Beton Kesme Firmaları Bursa ilinde sizlere en iyi ve en hızlı çözümleri üretecek olan tek firmadır.

Beton Kesme Firmaları Bursa içerisinde, karot ile beton delmebeton kırmabeton çürütmebeton kesme işlerinde firmamız Bursa Karot, faaliyetlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda referanslarının tavsiyeleri ile artırarak sürdürmektedir.

Bursa Karot Firmamız, bünyesinde barındırdığı güncel teknoloji ürünü makine parkuru ile de farkını ortaya koymaktadır.

Beton Kesme Firmaları Bursa inşaat işleriyle uğraşan bir çok sektörle de ilişkili bir özelliğe sahiptir. .Tesisatçılar, bina yıkım ve bina güçlendirme işlerinde çalışanlar, dekorasyon işlerinde ve beton test laboratuvarlarında çalışanlar Beton Kesme Firmaları Bursa’da ortak alanda çalışma koşullarına sahip olabiliyorlar.

Peki, Beton Kesme Firmaları Bursa’da genel olarak ne iş yaparlar ona bir bakalım;

Karot firmaları yapılarda, binanın depreme dayanıklılığını test etmek amacıyla betondan numune alınması, (betondan karot makinası ile alınan numune test labarotuvarındaki makinalarla dayanıklılık testine tabi tutulur. Buradaki değerlere göre binadan kullanılan betonun sağlamlığı test edilmiş olur)

KAROT BETON

Karot Beton

Karot, beton delme, beton kesme, halatlı tel kesme, kimyasal ankrajlama uygulamalarınızda 05397615232numaralı hattımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Beton Kesme firmaları Bursa’da ki binalarda betona şekil vermek amacıyla karot ile beton delme, karot beton kesme, karot ile çürütme uygulamaları yapmaktadır.. Bu uygulamalar ile kaldırılması gereken beton bir yapı için karot uygulaması yapılmaktadır. Örneğin pencere yada kapı açmak için karot işi beton yapıya uygulanmaktadır.

Beton Kesme firmaları Bursa’da karot makineleriyle, binalarda betona dekorasyon amaçlı estetik kazandırmaya yönelik şekil verme uygulamaları yapılabilmektedir

Beton Kesme Fiyatları

Beton Kesme fiyatları açısından bilgi edinilmesi açısında baz fiyatlar sunmaktayız. Bu fiyatlar kesin bir taahhüt içermemekle birlikte, fiyatlar konusunda bilgi verebilir. Keşif işlemleri neticesinde kesin ve son fiyat bilgileri için lütfen bizi arayınız. Bir çok teknolojik donanımı makina parkurunda barındıran firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma konusunda da iddialıdır. Lütfen bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Hidrolik kesme makinelerinin, halatli tel kesme makinelerinin yetersiz kaldığı, istenilen özel ebatlar ve maliyet düşürme kapsamında betonun 100 cm yi geçmesi durumunda 550 cm kadar çürütme esaslı uygulama yapılarak beton kütlelerin taşıma işlemidir.

Kesme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmektedir.