Hotline
0539 761 52 32

Bursa Yıkım ve Hafriyat Hizmetleri

Bursa Yıkım ve Hafriyat Hizmetleri

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır. Bina yıkım, Fabrika Yıkım,Okul Yıkım, Otel Yıkım işlerinizi “ BURSA KAROT ” firması olarak geniş Makina parkurumuzla ve profesyonel ekibimizle bu bina betonlarını keserek ve kırarak kontrollü bir şekilde bu yıkım işlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Tecrübeli ekibimiz ve son model ekipmanlarımız ile yıkım ve harfiyat sektöründe kaliteli hizmet sunmaktayız. Bina, kolon, kiriş, duvar yıkımı ve sonrasındaki hafriyat işlemleriniz titizlikle yapılmaktadır. Uzman muhendislerimizin bulundugu ekip ve ekipmanlarımızla yıkım işlemlerimiz hatasız bir sekilde yapılmaktadır. Uygun fiyatlarımız ve titiz çalışmalarımız sonucu üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadir. ankara ve kırıkkalede basta olmak uzere iç anadolu bolgesınde yıkım ve hafrıyat işlemleriniz 7/24 firmamız tarafından ozenle yapılmaktadır.

Kontrollü Bina Yıkım ve Söküm İşleri 

Ülkemizde son yıllarda artan modern şehirleşmeye uymayan kontrölsüz ve izinsiz yapılmış kaçak yapılar artmıştır. Ülkemizde bir çok bölge yüksek deprem riski ile karşı karşıyadır ve depreme dayanıksız birçok bina yapılmıştır. Bu sebeble yıkım faaliyetleri hız kazanmıştır.

Eski yapıların çoğu beton kalitesi bakımından düşük olduğu için hasarlı olmaktadır. Eski binalarda su yalıtımıda olmadığı için belirli yollarla yapının donatısına giden su zamanla kimyasal tepkimelere girerek donatının korozyana yani paslanmasına sebeb olmaktadır. Böylece bina temeli bu paslanmadan dolayı zarar görerek taşıyıcı özelliğini kaybetmeye başlamaktadır. Belirli yıllar sonra binanın temeli yarı yarıya taşıma özelliğinin kaybetmektedir.

Bu tarz yapıların ya güçlendirilmesi Ya da kontrollü bir şekilde yıkılıp beton kalite güvence belgesine sahip olan beton firmalarından faydalanılmalı ve yapı denetim firmaları tarafından kotrollerle çağımıza uygun teknoloji ile yapılmalıdır Bu yıkım işlerinde binalar genelde bitişik nizam olduğu için ve dar sokaklardan dolayı iş makinaları ile yıkım yapmak imkansız hale gelmektedir. Biz “ BURSA KAROT ” firması olarak geniş Makina parkurumuzla ve profesyonel ekibimizle bu bina betonlarını keserek ve kırarak kontrollü bir şekilde bu yıkım işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bina İç ve Dış Duvarları Yıkımı

Türkiyenin hemen hemen her bölgesinde önde gelen uzman yüklenici olarak, iç yıkım projelerini güvenli, verimli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilme yeteneğimizle gurur duyuyoruz. Yıkım ekiplerimiz, çevreleme, aşırı gürültü, toz kontrolü ve titreşim konusunda sıkı kontroller gerektiren görevlerin yerine getirilmesinde hassastır. Ekiplerimizin asbest azaltma, kurşun bazlı boya azaltma, küf iyileştirme ve sel ve yangın acil durum müdahalesi gibi çevresel iyileştirme hizmetleri ile bağlantılı olarak iç söküm ve yıkım çalışmaları gerçekleştirmesi nadir değildir.

Sıklıkla bölümlerin ya da bir yapının dış kısmının seçici olarak yıkılması zorunludur. Binanın iskelet yapısını sağlam ve sağlam tutarken, tuğla cepheler, kapılar, pencereler, dekoratif kornişler ve yapısal kolonlar gibi dış bileşenlerin  açıp kapatabiliyoruz.

Bursa Duvar Kırım, Yıkım ve Moloz Atımı - A'dan Z'ye Tadilat İşleri 

Bursa da kurulduğu günden bugüne hizmet veren firmamız müşterilerine daima en iyi hizmeti verebilmek için her gün bir adım ileri gitmek için çalışıyor.

Bursa'nın tüm semtlerinde yıkım, kırım, tadilat hizmetimiz mevcuttur tek yapmanız gereken merkez telefonlarımızı arayıp firmamızdan uygun teklifi almaktır. Sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için yıkım, kırım, tadilat ekiplerimizi özenle seçiyoruz. Bu sektöre yıllarını veren firmamız hiç bir zaman kurduğu düzeni bozmamıştır.

Yıkım, Kırım, Tadilat adı altında tüm işleri yapıyoruz sadece sizlere bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizler için müşteri memnuniyeti 1. sıradadır ve bu yüzden yaptığımız işlerde sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için elemanlarımıza yapılacak işi en dogru şekli ile anlatmaktır gerisi profesyonel ekibimizin ellerine kalmıştır.

Yıkım, Kırım, Tadilat işlerinizi yaptırmadan önce bizlerden teklif almanız hem bütçeniz hemde en iyi işçilik için biz her zaman en iyisiyiz. Toplu Konut yıkımı tadilatı, Hastahane yıkımı tadilatı, Alış Veriş Merkezi yıkımı tadilatı, Residence yıkımı tadilatı, Okul yıkımı tadilatı, İş Merkezi yıkımı tadilatı, otel yıkımı tadilatı,Fabrika yıkımı tadilatı, Depo yıkımı tadilatı, ve Özel Alanlarınızda yapacağınız, yıkım, kırım tadilat işleriniz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Bina Ve Fabrikalar İçin Yıkım İşleri

Bina Ve Fabrikalarda Yıkım İşleri? Kentsel Dönüşüm Firmaların Rekabetini Artırması? Genişleyen Şehirler Yıkımların Ana Sebebi?

Pek çok bina; kentsel dönüşüm projeleri, kullanım ömürlerini tamamlamaları, deprem, sel baskını ve ve buna benzeri özel durumlar sebebi ile hasar görmüş olmaları gibi farklı sebeplerle yıkım işlemine maruz kalabilmektedir. Yenilenmesi gereken veya ömrünü tamamlayarak tehlikeli hale gelen yıkılmasına karar verilen; fabrika, bina, şantiye, tesis, ambar, depo gibi betonarme çalışma ve yerleşim birimlerinin de montajı, hurda sökümü, fabrika söküm işleri, çelik konstrüksiyon sökümü, bina söküm işleri, konusunda uzman firmalar tarafından işlemin büyüklüğüne göre planlanarak, profesyonel ekip ve uygun teknik ekipmanlar ile en kısa zamanda ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu işlem herkes tarafından yapılmamaktadır. Bu yüzden güvenilir firmaları seçmeli bunlardan en iyi şekilde verim alabilmek için iyi araştırmalısınız.

Yıkım sırasında birçok hesaplama çok önemlidir. Bunlardan biri ise statik hesaplamadır. Peki; Statik hesaplama nedir? Neden önemlidir? Ondan bahsedelim. Sebebi ne olursa olsun, yıkma kararı alınan bir binanın hangi amaçla inşa edildiği ve nasıl kullanıldığı, yıkım planlaması yapılırken dikkate alınması gereken önemli bir noktalardan biridir. Yıkım firmaları tarafından, inşaat mühendisliğinin temeli olan statik hesaplamaların tam yapılması, yanlış bir yıkım planının uygulanmasına ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına mani olacaktır. Eğer ki bu hesaplamalar yanlış yapılır ise birçok soruna yol açabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi çok önemlidir. Bir binanın statiği; binanın dış etkenler ve özellikle fabrika binalarındaki gibi makinelerin kullanımıyla ortaya çıkan zorlayıcı etkenlerden meydana gelen kuvvetlere karşı dayanıklılık hesabıdır. Bu sebeple, yıkım kararı verilen bir fabrika binasında, faaliyeti boyunca hangi makinelerin kullanıldığı, binanın statiğine verilen zararı hesaplamada önem taşımaktadır. Sonuç olarak bir fabrika yıkım ile konut amaçlı kullanılan bir binayı yıkmak aynı iş değildir. Farklı çalışmalar ve uzmanlıklar gerektirmektedir.

Her Türlü Yıkım, Kırım Hizmeti Vermekteyiz. 

Kamyon & Kepçe & Tır ile komple bina yıkımı, kırımı, tadilatı , gecekondu yıkımı, kırımı, tadilatı ve fabrikaların yıkımı, tadilatı Hafriyat temel alma işlemi 1cx bobcat & kepçe küçük mini kepçelerle kırım işleri, yıkım işleriniz kepçe' nin giremediği kırım, yıkım alanlarının, Kompresör & Hilti ve insan gücüyle  kırım, yıkım işleri yapılır. İş yeri, büro, ofis, bina içi duvar, bina dışı duvar veya genel kırım işleri yapmaktayız...

Alış Veriş Merkezlerinin içinde, dışında yıkım kırım, tadilat ve moloz atma ve taşıma işleminiz, market, banka, dükkan, ofis, büro, ev ve işyerlerinde;  kartonpiyer alçıpan şap yapımı ve sökümü işleri ve kırım,yıkım, tadilat işleriniz bina, işyeri, villa bahçe ve çevre düzenlemesi Tadilat, kırım, yıkım sonrası temizlik işlerini Fayans, Şap, beton, duvar, sıva, yıkım, kırım işleri binalarınız ve dairelerinz'deki mutfak, banyo veya diğer tadilat, yıkım kırımlarının yapılması işlemi ve çıkan molozların & atıkların çuvallanıp moloz kamyonuna taşınması hizmetlerini yapmaktayız

Çatı tamiratı ve inşaat malzemeleri satışı, alo moloz hizmeti ve kazı kanalizasyon, kanal işlerinin yapılması için en doğru adrestesiniz.

Bursa'da Hizmet verdiğimiz Bölgeler

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım,  İnegöl, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyükorhan, Harmancık ilçelerinin tümüne ve  ve Bursa'nın özlüce, Bademli, Görükle,Kükürtlü, Heykel, Altıparmak, Beşevler, Hasanağa, Atabulvarı  gibi hemen her bölgesinden 7/24 arayabilir ve cazip tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul'da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Acarkent, Alibeyköy, Ferhatpaşa, Ataşehir, Avcılar, Altınşehir, Ambarlar, Bağcılar, Bahçelievler, Ataköy, Bakırköy, Maçka, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Beyazıt, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Tarabya, Tahtakale, Yenibosna, Şirinevler, Ulus, Şenlikköy, İkitelli, Kilyos, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sarıyer, Yeşilköy, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Laleli, Levent, Mecidiyeköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu,Florya 7/24 arayabilir ve cazip tekliflerimizden yararlanabilirsiniz...

 

Kazı Yıkım Hafriyat Hizmetleri, Bursa Kazı Yıkım Hafriyat işleri, Bina Yıkımı, Fabrika Yıkımı. Yıkımcılar Bursa Yıkım Firmaları, Yıkımcı Kırımcılar, Bursa Yıkımcılar, Bursa Yıkım, Riskli Bina Yıkım, Bursa Yıkım Firmaları, Bina Yıkım Firmaları, Bursa Bina yıkım, Bina Yıkım İşi, Nilüfer Kazı Yıkım Hafriyat, bursa yıkım, bursa hafriyat